به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، آئین آغاز چهاردهمین کاروان پیاده روی “از بهشت تا بهشت” همزمان با اولین روز از دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
صدها تن از اعضای کاروان”از بهشت تا بهشت” از شهرهای مختلف پس از حضور در وعده گاه منتظران و تجدید پیمان با امام عصر ” عجل الله تعالی فرجه”؛ با بدرقه خادمین مسجد مقدس جمکران با پای پیاده راهی مشهد الرضا شدند.
پرچم متبرک حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و پرچم مسجد مقدس جمکران و جمعی از خادمین آستانه کریمه اهل بیت(سلام الله علیها) نیز در قالب کاروان سفیران کریمه، چهاردهمین کاروان پیاده روی حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) را تا مشهد الرضا همراهی میکنند.
اجرای برنامه‌های فرهنگی و دوره‌های آموزشی مهدی یاوری و برگزاری مراسمات مذهبی در شهرهای مسیر از مهم‌ترین فعالیت‌های چهاردهمین کاروان پیاده‌روی از بهشت تا بهشت به شمار میرود.
بر اساس برنامه ‌ریزی‌های صورت گرفته چهاردهمین کاروان پیاده‌روی حرم امام رضا(علیه السلام) با شعار «از بهشت تا بهشت» قرار است پس از عبور از شهرهای گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار و نیشابور در بیست و سوم مرداد همزمان با ایام زیارتی آقا علی بن موسی الرضا(علیه السلام) به حرم مطهر ایشان برسد.

انتهای پیام/ش