به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مجید سلیمیان با اشاره به تولید ۲ نرم‌افزار جدید در حوزه آموزش و تربیت اظهار کرد: نرم‌افزار تربیت فرزند از نگاه طب اسلامی به‌تازگی تولیدشده و قابل‌ارائه به زائران مسجد مقدس جمکران است.
وی بابیان اینکه مباحث گردآوری‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت دوره‌های آموزشی در مسجد مقدس جمکران برگزار شده است، افزود: مباحثی چون اهمیت تربیت فرزند، فرزند و جنگ نرم، دین و فرزند، فرزند و استعمار به‌صورت حضوری آموزش داده‌شده و در این نرم‌افزار گنجانده‌شده است.
سرپرست مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با تأکید بر اینکه نرم‌افزار دوم در حوزه خانواده خوب و اسلامی طراحی‌شده است، تصریح کرد: مزاج شناسی و اصلاح مزاج، طب اسلامی و خانواده موفق، مراحل تربیت فرزند، حقوق فرزندان بر والدین، طبیعت بهترین الگوی تربیت فرزند ازجمله موارد ارائه‌شده در این نرم‌افزار است.
وی با اشاره به اینکه کارگاه‌های آموزشی به‌صورت مستمر در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود، ادامه داد: دوره‌های سبک زندگی اسلامی، طب اسلامی و خانواده موفق در ریل آموزشی مسجد است و فایل ضبط‌شده آن‌ها نیز در اختیار زائران و مجاوران قرار می‌گیرد.
سلیمیان استقبال خوب زائران از این دوره‌ها را مورداشاره قرارداد و بیان کرد: گواهی‌نامه حضور به افراد شرکت‌کننده در این دوره‌ها اعطا می‌شود، همچنین دوره‌ها به‌صورت مقدماتی و تخصصی برگزار می‌شود تا امکان استفاده برای تمامی زائران فراهم شود.
وی در پایان با اشاره به مکان برگزاری دوره‌های آموزشی خاطرنشان کرد: این دوره ها در  ورودی باب المعصومه(سلام الله علیها)، صحن پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله)، روبروی سقاخانه برگزار می شود.

 

انتهای پیام/خ