به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، معاونت فرهنگی این مکان مقدس این هفته به مناسبت سالروز شهادت حضرت جواد الائمه علیه السلام دوشنبه شب مراسم ویژه ای دارد.

امشب که شب شهادت امام جواد علیه السلام است مراسم سخنرانی، مداحی، روضه و سینه زنی در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود. سخنران برنامه امشب حجت الاسلام یاسین حسین آبادی خواهد بود.

آیین دعای توسل این هفته مسجد مقدس جمکران در شام شهادت جواد الائمه علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی برگزار می شود و حاج مهدی سمواتی دعای توسل این هفته را قرائت می کند.

پنجشنبه ۲ شهریور ماه بعد از نماز مغرب و عشاء جلسه عمومی آموزش قرآن کریم برگزار می شود و پس از آن حجت الاسلام ماندگاری، سخنرانی می کند و در ادامه دعای پُرفیض کمیل با نوای حاج عباس حیدرزاده قرائت می شود.

ساعت ۵ بامداد روز جمعه دعای عهد قرائت می شود؛ از ساعت ۵ و ۴۰ دقیقه سخنرانی حجت الاسلام صالحی خوانساری آغاز شده و ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه منتظران و عاشقان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) دعای ندبه را با نوای حاج علی مالکی نژاد زمزمه می کنند.

انتهای پیام/ح

 

وی یادآور شد: زیارت آل یاسین و دعای سمات این هفته ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه عصر جمعه از سوی واحد مراسم مسجد مقدس جمکران برگزار و قرائت می شود.