به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، قاسم صبری به تشریح گزارش نشست فعالان فضای مجازی در مسجد مقدس جمکران پرداخت و اظهار کرد: این نشست در ۲۴ مردادماه سال جاری با مشارکت ادارات و نهادهای فعال در خصوص فضای مجازی در مسجد مقدس جمکران برگزار شد .

وی هدف از برگزاری نشست فعالان فضای مجازی را همگرایی و هم‌افزایی دانست و افزود: در این نشست ادارات و نهادهایی همچون معاونت فضای مجازی صداوسیمای استان قم، معاونت حوزه هنری سازمان تبلیغات، معاونت تبلیغ حوزه علمیه و همچنین مدیریت فرهنگی جامعه المصطفی شرکت کرده‌اند.

مدیر مزکز آفرینش های هنری مسجد مقدس جمکران به تبیین مباحث مطرح شده در این نشست پرداخت و بیان کرد: عمده موضوعات مطرح شده حول محورهای بیان تجربیات و ظرفیت‌ها در حوزه فضای مجازی توسط هر نهاد و راه های به اشتراک این دستاوردها و همچنین و ارائه نقطه‌نظرات و ایجاد همکاری‌های مشترک برای هم‌افزایی و همگرایی در حوزه مهدویت بوده است.

صبری تصمیم گیری برای تشکیل گردهمایی فعالان فضای مجازی را از دیگر مصوبات این نشست علام و خاطرنشان کرد: گردهمایی فعالان فضای مجازی جبهه‌ی انقلاب اسلامی در ۱۶  و ۱۷ شهریور همزمان با عید غدیر برگزار خواهد شد و همه این فعالیت‌ها با محوریت مهدویت خواهد بود .

انتهای پیام/ تس