به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی به تشریح برنامه های فرهنگی مسجد مقدس جمکران در هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: سه شنبه ۹ آبان حجت الاسلام صادقی واعظ، ساعت ۲۰:۱۵ به ایراد سخن پرداخته و حاج رضا نبوی دعای توسل را ساعت ۲۱ قرائت می کند.

وی افزود: پنجشنبه ۱۱ آبان بعد از نماز عشا جلسه عمومی آموزش قرآن کریم برگزار می شود و پس از آن حجت الاسلام صادقی بنیادی ساعت ۲۰:۱۵ به بیان نکاتی پرداخته و در ادامه حاج علی مالکی نژاد دعای پر فیض کمیل را ساعت ۲۱ قرائت می کند.

حسین آبادی بیان داشت: بامداد روز جمعه ۱۲ آبان دعای عهد ساعت ۵:۳۰ قرائت می شود؛ حجت الاسلام میرشفیعی ساعت ۵:۴۵ در میان ندبه کنندگان به سخنرانی پرداخته و ساعت ۶:۳۰ منتظران و عاشقان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) دعای ندبه را با نوای حاج احمد نیکبختیان زمزمه می کنند.

وی ادامه داد: زیارت آل یاسین و دعای سمات ساعت ۱۷ عصر جمعه از سوی واحد مراسم مسجد مقدس جمکران برگزار و قرائت می شود.

مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: زائران مسجد مقدس جمکران می توانند از کارگاه های آموزشی کوتاه مدت با موضوع مهدویت، سبک زندگی و ازدواج در صحن رسول اعظم(صلی الله علیه و آله) از ساعت ۱۸ تا ۲۳ استفاده کنند.

حسین آبادی بیان داشت: زائرانی که کودکان ۴ تا ۹ سال دارند، برای بهره مندی بیشتر از مراسمات معنوی این مسجد مقدس می توانند فرزندان خود را به مرکز فرهنگی گل نرگس بسپارند و از خدمات فرهنگی هنری این مرکز بهره مند شوند.

وی در پایان به موزه «قرآن، فقه و زندگی» اشاره کرد و گفت: نمایشگاه دائمی «قرآن، فقه و زندگی»، ختم های حضوری و غیر حضوری قرآن کریم، مشاوره حفظ و تصحیح قرائت نماز، برگزاری مسابقات قرآنی، برگزاری کارگاه های آموزشی قرآنی و معرفی محصولات برتر قرآنی از دیگر خدمات فرهنگی مسجد مقدس جمکران است که زائران با حضور در شبستان قرآنی این مسجد مقدس می توانند از این برنامه ها استفاده کنند.

انتهای پیام/ش