به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام سید مهدی هاشمی زاده به تشریح برنامه های فرهنگی مسجد مقدس جمکران در هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: سه شنبه ۲۳ آبان حجت الاسلام خلج ساعت ۲۰:۱۵ به ایراد سخن پرداخته و حاج حسن شالبافان دعای توسل را ساعت ۲۱ قرائت می کند.

وی افزود: پنجشنبه ۲۵ آبان بعد از نماز عشا جلسه عمومی آموزش قرآن کریم برگزار می شود و پس از آن حجت الاسلام محمدپور ساعت ۲۰:۱۵ سخنرانی می کند و در ادامه دعای پر فیض کمیل در ساعت ۲۱ قرائت می شود.

حجت الاسلام هاشمی زاده بیان داشت: بامداد روز جمعه ۲۶ آبان دعای عهد ساعت ۵:۳۰ قرائت می شود؛ حجت الاسلام حیدری کاشانی ساعت ۵:۴۵ در میان ندبه کنندگان به سخنرانی پرداخته و ساعت ۶:۳۰ منتظران و عاشقان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) دعای ندبه را با نوای حاج محمدرضا غلامرضازاده زمزمه می کنند.

مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران ادامه داد: زیارت آل یاسین و دعای سمات ساعت ۱۷ عصر جمعه از سوی واحد مراسم مسجد مقدس جمکران برگزار و قرائت می شود.

وی خاطرنشان کرد: زائران مسجد مقدس جمکران می توانند از کارگاه های آموزشی کوتاه مدت با موضوع مهدویت، سبک زندگی و ازدواج در صحن رسول اعظم(ص) از ساعت ۱۸ تا ۲۳ استفاده کنند.

حجت الاسلام هاشمی زاده بیان داشت: زائرانی که کودکان ۴ تا ۹ سال دارند، برای بهره مندی بیشتر از مراسمات معنوی این مسجد مقدس می توانند فرزندان خود را به مرکز فرهنگی گل نرگس بسپارند و از خدمات فرهنگی هنری این مرکز بهره مند شوند.

وی در پایان به موزه «قرآن، فقه و زندگی» اشاره کرد و گفت: نمایشگاه دائمی «قرآن، فقه و زندگی»، ختم های حضوری و غیر حضوری قرآن کریم، مشاوره حفظ و تصحیح قرائت نماز، برگزاری مسابقات قرآنی، برگزاری کارگاه های آموزشی قرآنی و معرفی محصولات برتر قرآنی از دیگر خدمات فرهنگی مسجد مقدس جمکران است که زائران با حضور در شبستان قرآنی این مسجد مقدس می توانند از این برنامه ها استفاده کنند.

انتهای پیام/شح