به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام سید مهدی هاشمی زاده به تشریح برنامه های فرهنگی مسجد مقدس جمکران در هفته جاری پرداخت و اظهار کرد: سه شنبه 30 آبان حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی، ساعت 20:15 به ایراد سخن پرداخته و حاج مهدی سلحشور دعای توسل را ساعت 21 قرائت می کند.

وی افزود: پنجشنبه 2 آذر بعد از نماز عشا جلسه عمومی آموزش قرآن کریم برگزار می شود و پس از آن حجت الاسلام قدرتی ساعت 20:15 به بیان نکاتی پرداخته و در ادامه حاج محمد ایرانی دعای پر فیض کمیل را ساعت 21 قرائت می کند.

حجت الاسلام هاشمی زاده بیان داشت: بامداد روز جمعه 3 آذر دعای عهد ساعت 5:30 قرائت می شود؛ حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله فرحزاد ساعت 5:45 در میان ندبه کنندگان به سخنرانی پرداخته و ساعت 6:30 منتظران و عاشقان حضرت ولی عصر(عج) دعای ندبه را با نوای حاج سید مهدی میرداماد زمزمه می کنند.

مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران ادامه داد: زیارت آل یاسین و دعای سمات ساعت 17 عصر جمعه از سوی واحد مراسم مسجد مقدس جمکران برگزار و قرائت می شود.

وی خاطرنشان کرد: زائران مسجد مقدس جمکران می توانند از کارگاه های آموزشی کوتاه مدت با موضوع مهدویت، سبک زندگی و ازدواج در صحن رسول اعظم(ص) از ساعت 18 تا 23 استفاده کنند.

حجت الاسلام هاشمی زاده بیان داشت: زائرانی که کودکان 4 تا 9 سال دارند، برای بهره مندی بیشتر از مراسمات معنوی این مسجد مقدس می توانند فرزندان خود را به مرکز فرهنگی گل نرگس بسپارند و از خدمات فرهنگی هنری این مرکز بهره مند شوند.

وی در پایان به موزه «قرآن، فقه و زندگی» اشاره کرد و گفت: نمایشگاه دائمی «قرآن، فقه و زندگی»، ختم های حضوری و غیر حضوری قرآن کریم، مشاوره حفظ و تصحیح قرائت نماز، برگزاری مسابقات قرآنی، برگزاری کارگاه های آموزشی قرآنی و معرفی محصولات برتر قرآنی از دیگر خدمات فرهنگی مسجد مقدس جمکران است که زائران با حضور در شبستان قرآنی این مسجد مقدس می توانند از این برنامه ها استفاده کنند.

انتهای پیام/ح