به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، پوستر «امام خاتم» صبح امروز در حاشیه نشست خبری اعلام برنامه های سالروز امامت امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) در مسجد مقدس جمکران رونمایی شد.

قاسم صبری در حاشیه رونمایی از این اثر گرافیکی عنوان کرد: کار گرافیکی بر روی این اثر فاخر از سوی استاد نجابتی صورت گرفته است.

وی افزود: این اثر در واقع بازسازی کاشی کاری مسجد جامع یزد است که قدمتی ۹۰۰ ساله داشته و از زمان تیموریان به یادگار مانده است.

مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری مسجد جمکران تصریح کرد: این پوستر با عنوان«امام خاتم» نامگذاری شده است و اشاره به بحث خاتمیت پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله) تا امام خاتم(عجل الله تعالی فرجه) دارد.

وی اثبات امامت امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) را موضوع این پوستر دانست و خاطرنشان کرد: در این پوستر صلوات خاصه ای که شامل تمام اهل بیت(علیهم السلام) می شود به کار رفته است و پایان آن هم به وجود مقدس امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) می رسد.

وی ادامه داد: استاد نجابتی به دلیل ارزش کاشی مسجد جامع یزد، کار گرافیکی زیبایی را روی آن انجام داده و طرح فاخری با موضوع نهم ربیع الاول تولید شده است.

مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری مسجد مقدس جمکران در پایان خاطرنشان کرد: ان شاءالله این اثر زیبا در تیراژ بالا تولید و تکثیر شده و به صورت طلاکوب به عموم مردم عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/ع