به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی امشب در مراسم عزاداری شب شهادت امام حسن عسکری(علیه السلام) در مسجد مقدس جمکران در میان زائران و مجاوران شهر مقدس قم در شبستان کربلای این مسجد مقدس به ایراد سخن پرداخت.
امام جمعه موقت تهران در ابتدای سخنان خود با اشاره به زلزله اخیر در غرب کشور و کمک رسانی به بازماندگان این واقعه، اظهار داشت: آحاد ملت برای کمک رسانی به آسیب دیدگان و بازماندگان این حادثه جانسوز، متحد شدند.
وی با تأکید بر اینکه در چنین شرایطی نباید منتظر باشیم افرادی بروند به زلزله زده ها کمک کنند و ما فقط نظاره گر باشیم، تصریح کرد: شیعیان در امر کمک رسانی همیشه خط شکن بوده و در خط مقدم این امور هستند.
صدیقی در بخش دیگر سخنان خود به اصل ذوب شدن مؤمن در امامت اشاره کرد و ادامه داد: کسی که ذوب در امام خود شود، در محله و منطقه زندگی به امام دیگران تبدیل می شود.
وی در تشریح ویژگی های مؤمن مطیع امام زمان(عجل الله تعالی فرجه)، ابراز داشت: چنین فردی هوا و هوس ندارد، ریاست او را به بدمستی نمی کشاند و شرمندگی او در مقابل خداوند کم نمی شود؛ مؤمنی که خود را نوکر امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) بداند، از شهرت فرار می کند.
امام جمعه موقت تهران رهبر معظم انقلاب را نمونه بارز و برجسته مطیع امر امامت عنوان کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب را در اوج فتنه و در خطبه نماز جمعه مشاهده کردید که ایشان نوکری خود را اعلام کردند و فرمودند، «مولای من…، من جان ناقابلی دارم، جسم ناقصی دارم، اندک آبرویی هم دارم که این را هم خود شما به ما دادید».
وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب عامل اقتدار مستضعفان عالم است، تأکید کرد: خداوند به دست ایشان پیروزی بر داعش را عطا کرد؛ در روزهای نخست که داعش آمده بود و سوریه در حال سقوط بود، ایشان سردار سلیمانی و سید حسن نصرالله را مأمور به حفظ سوریه کردند.
صدیقی در پایان سخنان خود تصریح کرد: اگر رهبر معظم انقلاب ذوب در امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) نبود، تا به حال گرگ ها این مملکت اسلامی را به تاراج برده و دریده بودند؛ ایشان مطیع امر مولا هستند و خود را مطیع و نوکر حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه) می دانند.