به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین اعرافی در مراسم تجدید بیعت طلاب حوزه های علمیه با امام زمان(علیه السلام) که امشب در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، بیان اینکه طلاب به‌عنوان سربازان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) وظیفه سنگینی بر عهده دارند، افزود: طلاب از همه ایران و بیش از ۱۰۰ کشور به شوق معارف اسلامی و میثاق با امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) در قم حضور دارند.

وی با اشاره به انحرافات برخی جریان‌ها در مسئله مهدویت و تلاش دشمنان در این زمینه گفت: به‌برکت انقلاب اسلامی مهدویت از انحرافات مصون مانده و برای ادامه این مسیر نقش حوزویان بی‌بدیل است.

مدیر حوزه های علمیه به انحرافات فکری حاکمان برخی کشورهای اسلامی اشاره کرد و افزود: برخی حاکمان نادان نمی‌توانند اسلام ناب را تحمل کنند؛ چرا که اگر مهدویت راستین به میدان بیاید بساط آن‌ها جمع خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین اعرافی با بیان اینکه دشمنان اسلام در پی تجزیه جهان اسلام بودند، گفت: به برکت حضور مدافعان حرم نقشه دشمنان برای فروپاشی جهان اسلام و قدرت گرفتن رژیم صهیونیستی باطل شد.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور ادعاهای دروغین نیابت خاصه، تعیین تاریخ ظهور و تفسیر غلط از انتظار که نمونه آن در تفکر انجمن حجتیه قابل مشاهده است را از جمله برداشت‌های انحرافی در مسئله مهدویت خواند و گفت: انتظار مکمل تکلیف درست است نه انتظار به جای تکلیف.

وی حضور پرشور طلاب و دانشجویان در این مراسم را نشان دهنده عظمت و پیشرفت اندیشه مهدویت خواند و خاطرنشان کرد: امروز به‌برکت انقلاب‌اسلامی مهدویت به سمت خلوص می‌رود و دشمنان آرزوی ایجاد انحراف در این مسیر را به‌گور می برند.

انتهای پیام/خ