به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، همزمان با برگزاری مراسم قرائت دعای ندبه امروز، پیکر مطهر طلبه بسیجی و خادم مسجد مقدس جمکران حاج مجید عسکری جمکرانی که چند روز قبل در دفاع از حرم اهل بیت(علیهم السلام) در سوریه به شهادت رسید، در میان عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) قرار گرفت و و با فریادهای لبیک یا زینب، لبیک یا حسین و لبیک یا مهدی منتظران ظهور تشییع شد.

این منتظر حقیقی امام زمان(علیه السلام) به صورت داوطلب و با عضویت بسیجی از گردان یکم امام حسین(علیه السلام) لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب(علیه السلام) برای دفاع از حریم آل البیت(علیهم السلام) به سوریه اعزام شده بود.

عسکری طلبه حوزه علمیه و از خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) و مسجد مقدس جمکران و سرگروه صالحین پایگاه بسیج شاهد حوزه مقاومت شهید قربانی بود.

مردم شهر قم پیکر این شهید مدافع حرم را در روز جمعه دهم آذرماه پس از اقامه نماز جمعه از مصلی قدس به طرف چهارراه شهدا تشییع خواهند کرد.

پیکر شهید عسکری جمکرانی در قطعه ۲۲ گلزار شهدای علی بن جعفر(علیه السلام) شهر قم در کنار دیگر هم رزمانش به خاک سپرده می شود.

انتهای پیام/ح