به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، احمد حاجی زاده در همایش «باران فیروزه ای» که با هدف تجلیل از واقفان و بانیان مسجد مقدس جمکران در ساختمان 313 این مسجد مقدس برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد ربیع الاول، اظهار کرد: فقر معنویت یکی از خلأهای جامعه است و مسجد مقدس جمکران از جمله اماکن ممتاز معنوی است که سالانه بیش از 20 میلیون نفر به آن مشرف شده و با خدای خود راز و نیاز می کنند.

معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران با تأکید بر اینکه در همه مجالس باید از شهدای انقلاب و اسلام یاد کنیم، ابراز داشت: ما مدیون شهدا هستیم و هر چه از عزت در این کشور داریم از جان‌فشانی شهدای والا مقام اسلام است.

حاجی زاده تصریح کرد: پولی که برای امر خیر، خرج و نذر می شود، عنایت خدای متعال و اهل بیت(علیهم السلام) به خرج کننده آن در این مسیر است و اگر پولی شبهه و مشکل داشته باشد، بدون شک وارد چنین مجرایی نمی شود.

وی ادامه داد: هر یک از بانیان و واقفین مسجد مقدس جمکران به عنوان یک خادم افتخاری این مکان مقدس به حساب می آیند.مدال خیری و بانی‌بودن برای مسجد مقدس جمکران توفیق هر فرد نمی‌شود و رزق نیز تنها در امور مادی خلاصه نمی‌شود بلکه حضور در این مکان مقدس نیز رزق باارزش خداوند متعال است که نصیب هر فردی نخواهد شد.

معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: ما برای تأمین حداقل های نیاز زائران مسجد مقدس جمکران دچار مشکلات متعدد بودیم که با کمک های شما خیرین بزرگوار، بسیاری از این مشکلات را برطرف کردیم.

وی به وجود 7 خودرو برای حمل و نقل زائران در این مسجد مقدس اشاره کرد و گفت: در مهمانسرای مسجد مقدس جمکران نیز 9 وعده غذا در هفته پخته می شود و 88 درصد آن برای زائران و خادمان افتخاری است.

حاجی زاده بیان داشت: دارالشفای مسجد مقدس جمکران با کمک بانیان خیر بازسازی و تجهیز شد و امروز خدمات زیادی را به زائران و مجاوران این مسجد مقدس ارائه می دهد.

وی در پایان سخنان خود به بهره گیری از کمک خیرین در بخش های مختلف اجتماعی و زیرساختی جمکران اشاره و تصریح کرد: در حوزه فرهنگی نیز برنامه ها از نظر کیفی بسیار متحول شده و تمام هزینه های آن را بانیان و خیرین پرداخت کرده اند.

انتهای پیام/ع