به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مجید سلیمیان با اشاره به برپایی نمایشگاه فرق و ادیان و معرفی فرقه های انحرافی در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: این نمایشگاه باهدف شناسایی مدعیان دروغینی که ادعای ارتباط با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) را دارند برپا شده است.

وی افزود: این مدعیان با اغفال کردن مریدان خود و دستورات خلاف شرع، مردم را به جای خداوند به خود دعوت میکنند که نتیجه این گمراهی چیزی جز پشیمانی و خسارت در دنیا و آخرت برای پیروان انها نیست.

مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: نمایشگاه فرق و ادیان به همت معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران و با همکاری کارشناسان و متخصصین فرق و ادیان در راستای شناخت هر چه بهتر زائران و مجاوران مسجد مقدس جمکران برپا شده است.

سلیمیان در خصوص موضوعات این نمایشگاه اظهار کرد: این نمایشگاه از بخش هایی چون تابلو نوشته، پخش کلیپ ها، برگزاری مسابقه، روایت گری، میزگرد پاسخگویی به شبهات و توزیع متون علمی به وسیله بروشور تشکیل شده است.

وی با اشاره به بخش تابلو نوشته ها که محتوی آن آشنایی با مدعیان دروغین مهدویت و انحرافات آنها است گفت: در بخش کلیپ نیز با نمایش فیلم های کوتاهی در رابطه با آشنایی هرچه بیشتر بازدیدکنندگان با مدعیان دروغین، انحرافات و عملکرد آنها توضیحاتی ارائه داده می شود.

مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه یکی از راه های جذب مخاطب برگزاری مسابقه است افزود: درهمین راستا مسابقه ای را به صورت چهار سوال تستی و با محتوای تابلو نوشته ها و بروشورها طراحی کردیم و ازطرف معاونت فرهنگی مسجد به ۵٠ نفر برگزیده هدایای نفیس فرهنگی اهدا خواهد شد.

سلیمیان در رابطه با بخش روایت گردی گفت: برای تبیین مفاهیم مدعیان دروغین، مهدویت، ادعاها و عملکرد آنها کارشناسان ما توضیحاتی را برای بازدیدکنندگان به صورت میزگرد داده و پاسخگوی شبهات آنها خواهند بود.

وی با اشاره به حجم زیاد مراجعه کنندگان به نمایشگاه مدعیان دروغین مهدویت و درخواست اطلاعات بیشتر در این زمینه راه های ارتباطی با کارشناسان را طراحی و تهیه بروشورهایی در راستای هدف نمایشگاه دانست.

مدیر و آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: زمان بازدید از نمایشگاه روزهای سه شنبه، پنج شنبه و جمعه از ساعت ۴ الی ٩ شب و همچنین روزهای جمعه از ساعت ٩ صبح الی ٢ بعدازظهر است.

انتهای پیام/ش