به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ماندگاری در مراسم دعای توسل مسجد مقدس جمکران با اشاره به کسانی که ادعای ایمان دارند، گفت: افرادی هستند که شهادتین اسلام را می گویند اما در زندگی واقعی آن ها هیچ نشانه ای از اسلام وجود ندارد و به همین دلیل در قرآن کریم به «یا ایّهاالّذین آمَنو آمِنو» تأکید شده است.

سخنران مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) از مسلمانان و شیعیان توقع دارند که آتش جهنم را برای خودشان برافروخته نکنند.

وی ادامه داد: متأسفانه بی حیایی در جامعه عادی شده و اجتماع نسبت به این بی حیایی ها بی خیال شده اند؛ منتظران حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه) هیچ گاه نسبت به گناه دیگران و بی حیایی در جامعه بی تفاوت نیستند و امر به معروف و نهی از منکر می کنند.

استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه عاقل کسی است که به آخر کار خود فکر کند، تصریح کرد: اگر کسی می داند در مراسمی احتمال گناه وجود دارد، نباید در آن مراسم حضور پیدا کند و در معاملاتی که ربا و حرام است، وارد نشود.

وی در پایان سخنان خود تأکید کرد: منتظران و عاشقان حضرت بقیه الله الاعظم(عجل الله تعالی فرجه) بدانند که هر چه گناه در جامعه بیشتر شود، غیبت حضرت بیشتر طول خواهد کشید؛ بلایای طبیعی هشدار به جامعه است و در چنین مواقعی باید از گناهان و معصیت هایی که انجام شده، استغفار کنیم.

انتهای پیام/ع