به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، علی آرمین درباره رمان «پرواز با پاراموتور را دوست دارم» که به تازگی از سوی انتشارات کتاب جمکران منتشر شده است، گفت: شخصیت اصلی این رمان، نوجوانی به نام عباس است. او پسر یتیمی است که مجبور شده مدرسه را رها کند و در یک تعمیرگاه زندگی کند. پدرش، مربّی پاراموتور بوده و عباس در انتظار روزی است که بتواند با پاراموتور پرواز کند. ثریا دخترخاله‌ اوست. درسش خیلی خوب است. او دوست دارد به المپیاد بین‌المللی برود ولی با مشکلاتی روبه رو می‌شود. این دو نوجوان برای رسیدن به آرزوهایشان تلاش می‌کنند امّا مسأله این است که زمین و زمان همیشه بر وفق مراد ما نمی‌چرخد.

این نویسنده در ادامه به هدفش از نوشتن این رمان اشاره کرد و گفت: رمان «پرواز با پاراموتور را دوست دارم» نشان می‌دهد که چگونه خواستن باعث توانستن می‌شود و به ما یاد می‌دهد که اگر هدفی را دنبال کنیم، قطعا می‌توانیم به آن برسیم. باید موانع راه را برداریم و کم نیاوریم. همچنین نشان می‌دهد که در تقابل خواسته‌ خود و دیگری کدام را انتخاب کنیم.

آرمین، رمان دیگری هم با عنوان «به نام یونس» نوشته است، که به زودی منتشر خواهد شد. داستان‌های او در برخی مجلات مانند سلام بچه‌ها و آفرینه منتشر شده است. وی تاکنون در بخش داستان کوتاه و رمان جوایز متعددی را دریافت کرده است.

انتشارات کتاب جمکران، رمان «پرواز با پاراموتور را دوست دارم» را با شمارگان هزار نسخه و قیمت هشت هزار تومان روانه بازار کتاب کرده و علاقه مندان می توانند برای تهیه آن به کتابفروشی های واقع در صحن های مسجد مقدس جمکران و یا فروشگاه های پاتوق کتاب در سراسر کشور مراجعه کنند.

انتهای پیام/ش