به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مجید سلیمیان با اشاره به آغاز ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، به تبیین برنامه‌های مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران در این ایام پرداخت و اظهار کرد: دارالقرآن مسجد برای این ایام نورانی برنامه‌های مختلفی همچون ختم قرآن، اذکار و ادعیه، کارگاه های قرآن و زندگی ویژه زائرین، نمایشگاه قرآنی، مسابقه حفظ و تفسیر آیات مرتبط با ایام الله دهه فجر ویژه کارکنان و نمازگزاران و محفل قرآنی را از دوازدهم تا بیست و دوم بهمن ماه برگزار خواهد کرد.

وی به برنامه‌های مرکز گل نرگس اشاره و ابراز کرد: در ایام دهه مبارک فجر فضاسازی ویژه ورود حضرت امام خمینی (ره) و گلباران قدوم ایشان توسط کودکان انجام خواهد شد.

مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران اجرای نمایش زنده با موضوع دهه فجر و اجرای نمایش خلاق توسط کودکان را از دیگر برنامه‌های این مرکز عنوان کرد و افزود: بازی با رنگها و راهپیمائی نمادین کودکان و سردادن شعارهای انقلابی توسط آنان از دیگر فعالیت‌های این حوزه است.

سلیمیان با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر تصریح کرد: به همین منظور حسینیه‌ای ویژه کودکان آماده شده تا بتوانند از برنامه‌های عزاداری ایام فاطمیه بهره مند شوند.

مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران در ادامه به تشریح برنامه‌های حوزه آموزش پرداخت و اظهار کرد: برگزاری مسابقه فجر مهدوی یکی از این برنامه‌ها است که در آن ۱۰ سؤال مرتبط با انقلاب و امام زمان (علیه السلام) مطرح شده و پس از دهه فجر به ۱۰ نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/ش