به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی با اشاره به فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی به تبیین برنامه های این هفته مسجد مقدس جمکران پرداخت و اظهار کرد: این مکان شریف همزمان با ایام دهه فجر برنامه ها و مراسم خود را با رویکرد انقلاب اسلامی و مهدویت اجرا خواهد کرد.

وی گفت: برنامه های این هفته از سه شنبه، 17 بهمن در مسجد مقدس جمکران آغاز می شود. سخنران مراسم توسب به حریم کبریا حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی است و حاج حسین سازور قرائت دعای توسل را انجام خواهد داد.

مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران افزود: مسجد مقدس جمکران در روز پنجشنبه نیز مراسم دعای کمیل را از ساعت 20 و 15 دقیقه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین یزدی و مداحی حاج علی حبیب زاده برگزار خواهد شد.

حسین آبادی ادامه داد: دعای ندبه جمعه، 20 بهمن این هفته مسجد مقدس جمکران، توسط حاج سید مهدی میرداماد قرائت می شود و سخنران پیش از دعای ندبه حجت الاسلام والمسلمین صالحی خوانساری است.

وی خاطرنشان کرد: غروب جمعه این هفته نیز عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر علیه السلام از ساعت ۱۶ دعای سمات و پس از آن زیارت آل یاسین را زمزمه می کنند.

انتهای پیام/ح