به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام یاسین حسین آبادی در تشریح برنامه های این مسجد مقدس در روزهای پایانی هفته برای منتظران و عاشقان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه)، اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران این هفته نیز با برنامه های متنوع فرهنگی میزبان منتظران امام عصر عجل الله تعالی فرجه است.

وی افزود: برنامه های این هفته مسجد مقدس جمکران سه شنبه شب، ۲۴ بهمن با جلسه عمومی آموزش قرآن در ساعت ۱۸ آغاز می شود. حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی‌نیا سخنران این هفته پیش از قرائت دعای توسل است و دعای توسل را حاج ابوالفضل بختیاری قرائت می کند.

مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: در ادامه برنامه های هفته جاری، پنجشنبه شب (۲۶ بهمن ماه) پس از جلسه آموزش عمومی قرآن، در ساعت ۲۰ و ۱۸ دقیقه میزبان حجت‌الاسلام والمسلمین مبینی به عنوان سخنران قبل از دعای کمیل هستیم و دعای کمیل این هفته جمکران توسط حاج مجید دلشاد قرائت می شود.

حجت‌الاسلام حسین آبادی ابراز کرد: برنامه های روز جمعه مسجد مقدس جمکران با دعای عهد از ساعت ۶ صبح آغاز می شود. سخنران قبل از دعای ندبه این هفته حجت‌الاسلام والمسلمین صفاری است و دعای ندبه را حاج مهدی سلحشور قرائت می کند. مراسم دعای ندبه از ساعت ۷ صبح آغاز می شود.

وی یادآور شد: غروب جمعه این هفته نیز عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر علیه السلام دعای سمات و زیارت آل یاسین را قرائت می کنند.

انتهای پیام/ح