به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، قاسم صبری از برگزاری مسابقه کتابخوانی امام مهدی (علیه السلام) و اخبار غیب در سطح مسجد مقدس جمکران خبر داد و اظهار کرد: این مسابقه با حضور دو هزار و ۷۳۱ نفر از زائران این مکان مقدس برگزار شد.

وی با بیان اینکه قرعه کشی این مسابقه به میمنت ایام الله دهه فجر انجام شد افزود: پس از ارسال پاسخ‌ها به دبیرخانه مسابقه و بررسی پاسخ‌ها، ۱۵ برگزیده این مسابقه مشخص شدند که جوایز آنها در ایام ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) اهدا خواهد شد.

مدیر آفرینش‌های هنری مسجد مقدس جمکران به جوایز این مسابقه اشاره کرد و گفت: برای برگزیدگان این مسابقه جوایزی همچون ۵ کمک هزینه سفر کربلای معلی، ۵ کمک هزینه سفر مشهد مقدس و ۵ کارت هدیه یک ملیون ریالی در نظر گرفته شده است.

صبری در رابطه با برگزیدگان جوایز کمک هزینه سفر به کربلای معلی بیان کرد: برندگان این جوایز علی پور رحیمی از کرمانشاه، خسرو آزادی از گیلان، محمد حسین کارشناس از قم، اسماعیل کارشناس از قم و خانم زهره توسلی از قم هستند.

وی ادامه داد: گلزار پور رحیمی از کرمانشاه، جواد خسروی از کرمانشاه، علی میرزایی اصفهانی از قم، محمد حسین وحیدی راد از قم و سوسن شریفی از قم نیز به عنوان برندگان جایزه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعلام کرد.

مدیر آفرینش‌های هنری مسجد مقدس جمکران محمد حاتمی از همدان، محمد بند علی از ساوه و سمیرا نیازی از کرمانشاه، ندا همتی از کرمان و زهرا مرادی از قم را نیز به عنوان برندگان کارت هدیه یک میلیون ریالی معرفی کرد.

صبری در پایان خاطر نشان کرد: این قرعه کشی در مراسم ویژه‌ای با حضور معاونین و مدیران مسجد مقدس جمکران، نمایندگان حراست مسجد مقدس جمکران و نماینده بازرسی این مکان مقدس صورت گرفت.

انتهای پیام/ش