به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی در تشریح برنامه های عزاداری فاطمیه دوم اظهار کرد: چشم انداز ۱۲ ساله مسجد مقدس جمکران مرجعیت عبادی مرجعیت جهانی است.

وی چهار سال اول این چشم انداز را با نام خدمت رغبت انگیز عنوان کرد و گفت: یکی از اصول رسیدن به این خدمت، مشارکت محوری و برگزاری برنامه ها در قالب مشارکت هیئات و مجموعه های انقلابی است.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: بر این اساس مراسم عزاداری فاطمیه دوم امسال را به صورت مشارکتی با هیئت محبین اهل بیت(علیهم السلام) قم برگزار خواهیم کرد که از جمعه ۲۷ بهمن تا سه شنبه اول اسفند برگزار خواهد  شد.

حسین آبادی زمان شروع این برنامه را همراه با نماز مغرب و عشاء بیان کرد و افزود: این برنامه با تلاوت قرآن توسط قاریان ملی و بین المللی آغاز و با قرائت حدیث شریف کسا ادامه میابد.

وی با اشاره به بهره مندی از حضور مداحان اهل بیت در این مراسم اظهار کرد: هرشب راس ساعت ۷:۲۰ دقیقه از بیانات حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان استفاده خواهیم کرد.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران با اشاره به همزمانی ایام فاطمیه با دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: در این راستا رویکرد برنامه های امسال در باب اسلام ناب انقلابی و توجه به اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله) است که در دو مراسم ایام فاطمیه با شعار لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است مد نظر قرار گرفته است.

انتهای پیام/ش