به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در این مسجد شریف، گفت: ثبت‌نام متقاضیان برای شرکت در آیین اعتکاف در مسجد مقدس جمکران از 10 اسفند آغاز می شود و متقاضیان می توانند برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی رسمی این مسجد مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: مسجد مقدس جمکران برای آیین اعتکاف امسال 900 نفر از خواهران و 900 نفر از برادران معتکف را پذیرش می کند.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران با اشاره به برگزاری آیین اعتکاف در فروردین ماه سال 97 در این مکان مقدس وعلاقه متقاضیان برای شرکت در این مراسم معنوی، تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، برنامه اعتکاف مسجد مقدس جمکران از 11 فروردین 97 آغاز می شود و به مدت سه روز (11، 12، 13 فروردین) ادامه دارد.

حسین آبادی ادامه داد: با توجه به استقبال علاقه مندان برای حضور در اعتکاف مسجد مقدس جمکران، امسال تدبیری اندیشیده شده که برای ثبت نام متقاضیان، طلاب غیرایرانی، دانشجویان و مجاورین مسجد در اولویت قرار گیرد.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایشات خاص مقام معظم رهبری در رابطه با صحیفه سجادیه، محور برنامه های فرهنگی ای که امسال برای معتکفین جمکران در نظر گرفته شده، صحیفه سجادیه است.

وی تاکید کرد: برپایی محافل قرآنی، سخنرانی، مناجات خوانی و مداحی مداحان اهل بیت علیهم السلام از دیگر برنامه های آیین اعتکاف امسال این مکان مقدس است که امیدواریم این مراسم روح‌بخش مانند سال‌های گذشته با شور و شعور معنوی و مهدوی برگزار شود.

گفتنی است، متقاضیان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی رسمی این مسجد به آدرس www.jamkaran.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ش