به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، احمد حاجی زاده ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم در سالن جلسات امام جواد(علیه السلام) استانداری با اشاره به آسیب شناسی عملکرد مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: با یک کار کارشناسی، نقاط ضعف و قوت را در مناسبت‌های مختلف استخراج کردیم و تغییرات در عملکرد مسجد مقدس جمکران قابل مشاهده است.

وی ادامه داد: عملکرد برخی از دستگاه‌های استان قم در مناسبت‌ها ضعیف بوده است و باید برای فعال تر شدن کمیته های ستاد تسهیلات زائرین و خدمات مسافر استان تلاش صورت بگیرد.

معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران افزود: جلساتی را به صورت مستمر به خصوص در مناسبت‌ها با دستگاه‌های مستقر در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌کنیم.

حاجی زاده با اشاره به واحدهای اقامتی مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: این مسجد 110 واحد اقامتی با ظرفیت اسکان 700 نفر دارد، در ایام نوروز، شبستان‌های مسجد مقدس جمکران باز می‌شوند و امکان اسکان دو هزار در این شبستان‌ها وجود دارد.

وی ادامه داد: مسجد مقدس جمکران برنامه‌های فرهنگی ویژه ای در ایام نوروز خواهد داشت و فعالیت‌های این مسجد در سال گذشته مورد استقبال زائرین قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ح