به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی به برنامه های پایان هفته این مکان مقدس اشاره کرد و گفت: سه شنبه شب، ۱۵ اسفند ماه مطابق معمول هر هفته دعای پر فیض توسل از ساعت۲۰ و ۱۵ دقیقه با نوای حاج عباس حیدرزاده قرائت می شود و سخنران این مراسم پرفیض نیز حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد است.

وی ادامه داد: همچنین، پنجشنبه شب، ۱۷ اسفند ماه مصادف با شب ولادت حضرت زهرای مرضیه(س) دعای کمیل از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه با نوا و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدبهاء ضیایی قرائت می شود.

حسین آبادی تصریح کرد: در ادامه این برنامه ها و همزمان با طلوع آفتاب روز جمعه، ۱۸ اسفند که سالروز ولادت حضرت صدیقه(س) و روز گرامیداشت مقام مادر و زن است نیز دعای پرفیض ندبه با سخنرانی حجت الاسلام میرشفیعی از ساعت ۶ و ۲۰ صبح قرائت می شود.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران درباره تدارک این مکان مقدس برای سالروز ولادت یگانه بانوی عالم بشریت(سلام الله علیها) ابراز کرد: برنامه مولودی خوانی و مداحی با نوای حاج مهدی سلحشور برای ظهر جمعه تدارک دیده شده که با حضور دلدادگان مهدی فاطمه(علیه السلام) در میعادگاه منتظران برگزار می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پایان بخش برنامه های این هفته مسجد مقدس جمکران دعای زمزمه زیارت پرفیض آل یس در غروب روز جمعه، ۱۸ اسفند ماه است.

انتهای پیام/ح