به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، محمدعلی  زارع با اشاره به اینکه نمایشگاه ربیع الانام با هدف تکریم زائرین و ارائه محصولات فرهنگی در ایام نوروز مشغول به فعالیت است، اظهار داشت: این نمایشگاه در صحن امام هادی(علیه السلام) جانمایی شده و تجهیز و فضاسازی آن از مدت‌ها پیش آغاز شده است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه ربیع‌الانام در ایام نوروز به توزیع محصولات فرهنگی و هنری اهتمام دارد، گفت: این محصولات در قالب کتاب، نرم‌افزار، سی دی، تابلو و غیره بوده و نمایشگاه نیز در دو شیفت آماده استقبال و پذیرایی از زوار است.

مسئول مرکز فرهنگی هنری گل نرگس مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه دو سی دی تحت عنوان نغمه‌های گل نرگس و با ۳ هزار تیراژ تولیدشده است، ابراز کرد: سی دی دوازده قصه مهدوی در هزار تیراژ و نرم‌افزارهای رنگ‌آمیزی مهدوی در ۳ هزار تیراژ از دیگر محصولات این نمایشگاه هستند.

وی با اشاره به وجود ۵۰۰ بسته فرهنگی در نمایشگاه ربیع الانام عنوان کرد: این بسته‌ها شامل ۶ عنوان کتاب با موضوع نماز بوده که با دقت و ظرافت برای ارائه در نمایشگاه انتخاب‌شده‌اند.

زارع با تأکید براینکه فعالیت‌های فرهنگی برای کودکان در زمره مهم‌ترین اقدامات نمایشگاه به شمار می‌رود، تصریح کرد: با توجه به اهمیت این رده سنی، نمایشگاه ربیع الانام در دو شیفت پذیرای کودکان بوده و برای آن‌ها برنامه‌های ویژه‌ای را در زمینه‌های فرهنگی و هنری تدارک دیده است.

وی با بیان اینکه تابلوهای هنری تجسمی زیبایی در این نمایشگاه قابل‌عرضه است، یادآور شد: ۱۶ تابلو احادیث با موضوع چشم‌انداز ظهور طراحی و تولیدشده است که تمامی آن‌ها در این نمایشگاه موجود است.

مسئول مرکز فرهنگی هنری گل نرگس مسجد جمکران توزیع محصولات جانبی در نمایشگاه ربیع الانام را مورد اشاره قرار داد و گفت: بیش از ده هزار بسته خوراکی، صد گلدان طبیعی گل نرگس، هزار عدد تسبیح و هزار عدد انگشتر عقیق و فیروزه در این نمایشگاه توزیع می‌شود.

انتهای پیام/ست