به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، عباس مظهری با اشاره به اقدامات فرهنگی، هنری و آموزشی مسجد مقدس جمکران در ایام عید اظهار کرد: کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های آموزشی متعددی در این ایام تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی در صحن پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله) برپا شده است، افزود: مدت این کارگاه ۱۵ دقیقه بوده و از اساتید برجسته‌ای چون حجت الاسلام پورجواد و اکبری در آن استفاده شده است.

مسؤول واحد آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با تاکید بر اینکه کارگاه بیان معارف مهدویت به صورت کوتاه مدت برگزار می‌شود، ابراز کرد: در پایان کارگاه مسابقاتی برگزار شده که برندگان آنها از جوایز فرهنگی بهره مند می‌شوند.

وی نمایشگاه سبک زندگی اسلامی را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: در این نمایشگاه مباحث همسرداری و تربیت فرزند به صورت نمایشی و با استفاده از تخته شاسی آموزش داده شده و فلش کارت‌هایی نیز با این موضوعات توزیع می‌شود.

مظهری نمایشگاه تخصصی اقتصاد مقاومتی را مورد توجه قرار داد و ابراز کرد: نمایشگاه مذکور در صحن اصلی مسجد مقدس جمکران برپا شده و همه روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب میزبان علاقه مندان و زائران است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه تخصصی امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) به معرفی شخصیت والای این حضرت و مقوله انتظار می‌پردازد، گفت: در نمایشگاه مذکور به تمامی مباحث مربوط به حضرت صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه) از جمله مدعیان دروغین امام زمان(علیه السلام) پرداخته می‌شود.

مسؤول واحد آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با تاکید براینکه نمایشگاه ربیع الانام دارای غرفه‌های متعدد فرهنگی، هنری و اسلامی است، تصریح کرد: نرم افزارهای تولیدشده توسط اداره آموزش مسجد جمکران در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت غرفه فرقه‌های نوظهور ادامه داد: تمام ادیان و فرق به صورت کارگاه‌های آموزشی ۱۵ دقیقه‌ای همراه با کلیپ آموزش داده می‌شود.

انتهای پیام/ست