به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، قاسم صبری با اشاره به فعالیت‌های مرکز پاسخگویی و مشاوره مسجد مقدس جمکران اظهار داشت: پاسخگویی به سؤالات، شبهات، مشاوره تربیتی، خانوادگی و حقوقی ازجمله فعالیت‌های این مرکز است.

وی با بیان اینکه پاسخگویی تخصصی به سؤالات شرعی توسط کارشناسان و اساتید مربوطه انجام می‌شود، افزود: مشاوره تخصصی توسط متخصصان و کارشناسان مشاوره انجام‌شده و مشاوره‌های جمعی و عمومی نیز در کارگاه‌های آموزشی خواهران و برادران برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران برنامه‌های نوروز مرکز پاسخگویی و مشاوره مسجد مقدس جمکران را اعلام کرد و گفت: ۲۰محل پاسخ‌گویی و مشاوره برادران و خواهران از ۲۸اسفندماه تا ۱۷فروردین‌ماه در مسجد جمکران فعال است.

وی بابیان اینکه بیش از ۱۰۰ نفر در ۴ نوبت‌کاری در این محل حضور دارند، تصریح کرد: ۸۴ مبلغ نیز در ۴ نوبت‌کاری و در ۲۰ ایستگاه پاسخ‌گویی حضور دارند.

صبری با تأکید بااینکه سیستم مشاوره تلفنی در ایام عید در مسجد جمکران دایر است، عنوان کرد: شماره تلفن ۳۷۲۵۳۴۱۹–۰۲۵ مخصوص برادران و شماره ۳۷۲۵۶۰۶۰–۰۲۵ برای خواهران در نظر گرفته‌شده است.

وی برگزاری جلسات گفتمان مهدوی در ایام نوروز را مورداشاره قرارداد و خاطرنشان کرد: گفتمان مهدوی تحت عنوان «راویان انتظار» از تاریخ ۲۸ اسفندماه تا ۱۶ فروردین‌ماه برگزارشده و کارشناسان مربوطه به فعالیت در این حوزه می‌پردازند.

انتهای پیام/ست