به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، پیام جوادیان با بیان اینکه در ایام نوروز استراحت‌گاه‌های شهری آماده میزبانی و پذیرایی از زائرین و مسافرین هستند اظهار کرد: خوشبختانه طی سال‌های اخیر توانستیم نسبت به تامین نظم و انضباط شهری با محدودسازی اسکان موقتی زائرین اقدام کنیم و در حال حاضر شاهد شرایط انتظام بخشی مطلوبی در سطح معابر شهر هستیم.

وی با بیان اینکه از روز ۲۷ اسفند ۹۶ خدمات اسکان موقت در بوستان‌های شهر آغاز شده است افزود: طی این روزها استقبال چشمگیری از استراحت‌گاه‌های شهری شده به گونه‌ای که در سومین روز فروردین ماه بیش از ۲ هزار ۸۰۰ تخته چادر در این استراحت‌گاه ها نصب شده است.

رئیس کمیته اسکان و فضای سبز ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری قم با بیان اینکه بیشترین استقبال زائرین از استراحت‌گاه‌های پیش‌بینی شده در منطقه پنج بوده است افزود: در بوستان نیایش و پارکینگ شماره چهار مسجد مقدس جمکران روز گذشته بیش از هزار و ۴۰۰ تخته چادر برپا شد.

وی اضافه کرد: در بوستان مهدی ۵۶۰، در بوستان امام رضا ۳۲۰ و در بوستان فدک ۴۳۵، در بوستان علوی ۵۰۰ و در بوستان غدیر نیز هشت تخته چادر در سومین روز فروردین نصب شد.

گفتنی است پارکینگ شماره چهار مسجد مقدس جمکران به منظور رفاه حال مسافرین از حالت پارکینگ خارج و به محلی برای اسکان زائران و مسافران درآمده است.

انتهای پیام/ست