به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، قاسم صبری با اشاره به راه اندازی تونل آخرالزمان با عنوان تونل وحشت در نمایشگاه ربیع الانام اظهار کرد: این تونل تلنگری به موضوع آخرالزمان داشته و نقش دشمن را در این زمان بررسی میکند.
وی بابیان اینکه تأثیر نامطلوب رسانه ها سبب خوف و وحشت بسیار شده است، افزود: دشمنان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) با استفاده از رسانه ریشه های ترس و تصورات اشتباه را فراگیر کرده تا مانع از گرویدن مردم دنیا به اسلام شود.
مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با تاکید براینکه برپایی این تونل به همت موسسه فرهنگی هنری خواجه نصیرالدین طوسی صورت گرفته است، تصریح کرد: رسانه های غرب مباحث رجعت، آخرالزمان و ملک الموت را با رویکرد اسلام هراسی و تحریف دین مبین اسلام پیگیری میکنند.
وی بابیان اینکه ترس از تاریکی و تنهایی از رسانه ها نشات میگیرد، ادامه داد: مبنای اصلی این ترس بدجلوه دادن حضرت عزرائیل بوده که قرار است آدمی را قبض روح کند.
صبری با اشاره به اینکه بدجلوه دادن مسلمانان مدت زیادی است که در دستور کار رسانه های غرب قرار گرفته است، بیان کرد: ترویج نادرست منجی عالم بشریت و تبلیغات گسترده اسرائیل مبنی بر مبارزه با منجی از مهمترین رویکردهای رسانه های مذکور به شمار میرود.
وی با تاکید براینکه هدف آنها مانع تراشی برای جلوگیری از ظهور حجت(عجل الله تعالی فرجه) است، گفت: تغییر باورهای عمومی و تحریف مواردی چون رجعت با هوشمندی و با استفاده از توانایی رسانه در شکل گیری باورهای مخاطب انجام میشود.
مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران بابیان اینکه زامبی ها تصویر زشت و سخیفی از رجعت مسلمانان را به نمایش میگذارئ، اظهار کرد: اسرائیل مسلمانان رجعت کرده را در قالب زامبی مطرح کرده و بیت المقدس را مکانی امن برای در امان ماندن از دست آنها بیان میکند.
وی خاطرنشان کرد: در تونل وحشت تمامی مباحث مرتبط با آخرالزمان و نقش دشمن در بیان نادرست این مباحث مطرح و برای کذب بودن آنها دلیل و برهان بسیار آورده میشود.
انتهای پیام/ست