به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، قاسم صبری با اشاره به فعالیت موسسه فرهنگی هنری خواجه نصیرالدین طوسی در نمایشگاه نوروزی ربیع الانام اظهار کرد: اداره آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران غرفه های متعددی را برای این موسسه در نظر گرفته است.
وی بابیان اینکه قسمتی از این نمایشگاه به دکور سنتی و مدرن اختصاص داده شده است، افزود: هدف از اجرای این دو دکور در کنار هم تلنگر زدن به مردم تحت عنوان «چی بودیم و چی شدیم» است.
مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با تاکید براینکه دشمن در زمینه خانواده فعالیت بسیار داشته است، ابراز کرد: تلاش دشمن بر ویران ساختن محیط خانواده از طریق فضای مجازی بسیار موثر بوده است.
وی خاطرنشان کرد: در گذشته خانواده ها به صورت اجتماعات دایره ای شکل بودند، با آمدن تلوزیون این اجتماع به حالت نیم دایره درآمد و اکنون با فراگیرشدن گوشی های اندروید نیز به حالت نقطه ای درآمده است.
صبری بااشاره به علاقه جوانان به بازی های ویدئویی و کامپیوتری عنوان کرد: نسل جدید پلی استیشن های وی آر که یک هدست واقعیت مجازی است، بسیار هیجان انگیز بوده و افراد را از واقعیت حقیقی اطرافشان به طور کامل دور میکند.
وی با تاکید براینکه زائران از این غرفه استقبال ویژه ای داشته اند، تصریح کرد: کودک و نوجوان و خانم و آقا در تمامی رده های سنی به این غرفه مراجعه کرده و در آن عکس یادگاری گرفته اند.

انتهای پیام/ست