به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، محصولات موسسه جنبش مصاف در غرفه مصاف در نمایشگاه نوروزی ربیع الانام با تخفیف ۴۰ درصدی عرضه میشود.
سلسله نشست های روایت عهد در ده نسخه با موضوعاتی چون «بایدها ونبایدهای کار در عرصه مهدویت»، « بایدها ونبایدهای کار در عرصه دشمن شناسی»، «اسطوره های صهیونیسم»، «نقد فیلم جدایی نادر از سیمین» و «قوم برگزیده» بوده که در این غرفه قابل عرضه است.
همچنین فایل صوتی و تصویری «آندلوسیزه کردن ایران» با عناوین بررسی موارد تاریخی، دلایل فروپاشی اندلس، بروز جریانات اندلس در ایران و بررسی دلایل شکل گیری و دست های پنهان آن نیز در این غرفه موجود است.
لازم به ذکر است سی دی «باکشتی نوح تا کشتی حسین(علیه السلام)» شامل مباحثی چون تبیین دکترین جدید در عرصه ظهور، درسهایی که میتوان از مدیریت نوح گرفت و شباهت های شگفت انگیز قوم نوح و مردم آخرالزمان(عجل الله تعالی فرجه) بوده که به صورتی و تصویری در غرفه مصاف موجود است.
همچنین «پاسخ به شبهات حضرت زهرا(سلام الله علیها)، «نقش رسانه ها در تربیت خانواده»، «یمانی دروغین»، « فتنه های آخرالزمان»، «اعتکاف و مهدویت»، «از قیام تا انتقام»، «جنگ نرم، عبرت های بنی اسرائیل»، «جاهلیت مدرن، عرفان های نوظهور» و «حجاب، محدودیت یا معنویت» از دیگر محصولات صوتی و تصویری موجود در این غرفه است.
علاقه مندان به دریافت سایر محصولات جنبش مصاف میتوانند از طریق شماره تلفن ۶۶۵۶۶۰۰۰-۰۲۱ و یا سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۱۰۰۶ اقدام نمایند.
انتهای پیام/ست