به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، غرفه «بنه شهدای تدارکات» به پیشنهاد مسئولان مسجد مقدس جمکران و همت سپاه علی بن ابی طالب(علیه السلام) و کنگره سرداران و 4 هزار شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه در نمایشگاه نوروزی ربیع الانام برپا شده است.
در این غرفه محصولاتی چون کتاب، پوستر، فلش کارت و عکس با موضوعات شهدا و دفاع مقدس با تخفیف 20 تا 50 درصدی به فروش میرسد، همچنین به بازدیدکنندگان بسته های فرهنگی و خوراکی توزیع میشود.
این بسته های فرهنگی شامل کتاب های خوزستان در دفاع مقدس، قبیله حیله «نگرشی بر کارنامه مدعیان معنویت و مهدویت»، مکتب جبنهه، ماهنامه فرهنگی اجتماعی آشنا، ویژه نامه «قافله نور» و سی دی راهیان نور تحت عنوان تفحص عشق است.
لازم به ذکر است نخستین کتاب انیمیشن دفاع مقدس به همت کنگره سرداران و 4 هزار شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه برای نخستین بار و با تخفیف 40 درصدی در این غرفه توزیع میشود.
همچنین این غرفه مزین به تابلوهای تصویری حضرت امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، شهدای تدارکات و اقدامات تدارکاتی در دفاع مقدس است.
غرفه «بنه شهدای تدارکات» نمونه ای از هفت سین رزمندگان در دفاع مقدس را با استفاده از گونی های سنگری و عکسهایی از سفره های هفت سین آنها در نمایشگاه ربیع الانام برپا کرده که با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شده است.

 

انتهای پیام/ست