به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد جمکران، مظهری با اشاره به برپایی غرفه محصولات آموزشی در نمایشگاه سبک زندگی اسلامی اظهار کرد: این نمایشگاه در ایام نوروز و در سه بخش در معرض دید زائران و مسافران نوروزی قرار دارد.
وی بابیان اینکه مباحث کارگاه های آموزشی مسجد جمکران در قالب نرم افزار تهیه شده و به همراه سایر نرم افزارها توزیع میشود، افزود: اساتید رشته های فرق ضاله و ادیان نوظهور به ارائه مشاوره و پخش کلیپ در این نمایشگاه میپردازند.
مسئول واحد آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران نرم افزارهای موجود در غرفه مذکور را مورد اشاره قرار داد وابراز کرد: نرم افزار «سلسبیل» دانشنامه جامع قرآن بوده و شامل مباحث آموزشی قرآن کریم است، «گلستان کودکان» نیز مجموعه ای برای کودکان ۳ تا ۸ سال است.
وی خاطرنشان کرد: نرم افزار بازی «شکوفه های گیلاس» در ۴ نسخه تهیه شده و نرم افزار «جزیره بازی» شامل ۱۸ بازی فکری برای کودکان و نوجوانان است.
مظهری با اشاره به دیگر نرم افزارهای ارائه شده در نمایشگاه سبک زندگی اسلامی، عنوان کرد: نرم افزار «فرزند صالح» شامل مباحث روانشناسی، تربیتی و دینی برای کودکان یک تا ۳ سال و زیر یکسال بوده که به مواردی چون حرف افتادن کودک، بازی های کودکانه، خواب و تغذیه کودک میپردازد.
وی بااشاره به اینکه نرم افزار «مکنون» مجموعه کامل آموزش قرآن کریم است، ادامه داد: در این نرم افزار مباحث ترتیل، قرائت، روخوانی، تجوید و فصیح خوانی آموزش داده شده و دارای قسمتی آموزشی برای کودکان است.
مسئول واحد آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه «نهج البلاغه» و «صحیفه سجادیه» گویا نیز در این نرم افزار گردآوری شده است، گفت: ادعیه تصویری و زیارات متعددی در نرم افزار مکنون جمع آوری شده است.
وی با تاکید براینکه دی وی دی «قصه فرشته گو» برای رده سنی کودک و نوجوان است، افزود: قصه های این نرم افزار به زبان های فارسی و عربی بوده و با بازی های آموزشی، سرود و انیمیشن همراه است.
مظهری نرم افزار دوره های آموزشی «مادران مهدوی و مادران موفق» را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: نرم افزار مذکور شامل مباحث مهارت های زندگی، تربیت فرزند، طب اسلامی، فضای مجازی و مهدویت است.
وی افزود: «غنچه های زندگی»، «فضای مجازی»، «شکوفه های گیلاس»، «خانواده گرام»، «خانواده خوشبخت» و «خانواده آسمانی» از دیگر محصولات این غرفه است.
مسئول واحد آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه نرم افزار سخنرانی های کوتاه و شنیدنی در ۳ نخسه تهیه شده و شامل ۱۶ قطعه سخنرانی است، گفت: مباحث اسارت خانواده، میوه شکر، الماس وجود، چقدر گریه کنیم، مدیریت الهی، مهاجر، ولایت و ماه مهربانی در این مجموعه گردآوری شده است.
وی با اشاره به اینکه سخنرانی های حجت الاسلام و المسلمین تراشیون نیز در مجموعه ای جمع آوری شده است، گفت: نرم افزار مذکور شامل صد جلسه سخنرانی با موضوعات خانواده موفق، دانش افزایی مادران، پرسش و پاسخ تربیت کودکان، خانه ای مثل بهشت و خانواده آسمانی است.
مظهری نرم افزار «خانواده آسمانی» را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: فلسفه زندگی خانوادگی، ویژگی مردان و زنان، مهارتهای زندگی و همسرداری، تربیت دینی فرزندان، تربیت فرزندان در ۷ سال نخست، تربیت فرزندان در ۷ سال دوم، تفاهم دینی خانواده و آرامش ارمغان پیوند آسمانی از مباحث مطرح شده در این نرم افزار است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: عکس ها و تابلوهای مسجد مقدس جمکران با قیمتی مناسب در نمایشگاه سبک زندگی اسلامی عرضه میشود.
انتهای پیام/ست