به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در پیامی به پدر شهید مدافع حرم مهدی لطفی نیاسر شهادت این رزمنده‌ی صمیمی و پر تلاش که عمر کوتاه و با برکت خود را در دفاع از حریم اهل‌بیت«علیهم‌‌السلام» و در مقابله با اشقیای تکفیری وصهیونیسم جهانی سپری کرد و در همین جبهه‌ پر‌افتخار به آرزوی خود یعنی شهادت در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل‌الله با صهیونیست نائل آمد را تبریک و تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

سرور گرامی جناب حجهالاسلام و المسلمین حاج‌شیخ نعمت‌الله لطفی‌نیاسر «دامت توفیقاته»

سلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

شهید بزرگوار مهدی لطفی‌نیاسر، حجت خداوند در مقابل چشم همگان و نمونه‌ای درخشان از رویش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است. و با شهادتش به همه ثابت کرد در مکتب عاشورا، مذاکره و نرمش مقابل دشمن معنا ندارد. این شهید عزیز، به تکلیف عمل کرد. اما اکنون وظیفه بر دوش ماست تا مراقب باشیم علی‌رغم خواست و تلاش جریان‌های نفوذی دشمن، پیام و پرچم عزت شهدا در هیاهو و غبار صحنه‌های حقارت‌آلودِ بازی‌های سیاسی کمرنگ و گم نشود.

افتخار جمهوری اسلامی، امروز این است که در مجاورت مرزهای رژیم صهیونیستی و بالاسر آنها، رزمندگان حزب‌الله و مقاومت، این شیرمردان رهرو «حیدر کرار» چون کوهی عظیم و استوار ایستاده‌اند.

شهادت برادر پاسدار شهید مهدی لطفی نیاسر را به جناب‌عالی، خانواده‌ی گرامی و بازماندگان و دوستان و همرزمانش و به مجموعه‌ پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تسلیت میگوییم.

این رزمنده‌ی صمیمی و پر تلاش، عمر کوتاه و با برکت خود را در دفاع از حریم اهل‌بیت«علیهم‌‌السلام» و در مقابله با اشقیای تکفیری وصهیونیسم جهانی سپری کرد و در همین جبهه‌ پر‌افتخار به آرزوی خود یعنی شهادت در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل‌الله با صهیونیست
نائل آمد.                                                                    

فضل و رحمت الهی بر او گوارا باد.

 

انتهای پیام/ح