به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران،  در شب ولادت حضرت علی اکبر(علیه السلام) مراسم مسجد مقدس جمکران با حضور ۵ هزار نفر از اعضای هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در شبستان کربلا برگزار شد.

این حرکت عظیم با هدف ترویج مهدویت و بیان سیره اخلاقی اهل بیت(علیهم السلام) انجام شد و اعضای این کاروان با ۱۱۰ دستگاه اتوبوس برای شرکت در مراسم به قم و مسجد مقدس جمکران اعزام شدند.

این کاروان با همکاری هیئت های رزمندگان شهرستان های استان اصفهان و نهاد های مردمی کاروان منتظران ظهور عازم قم شد و کلیه امکانات لازم برای خدمت رسانی به زائران به صورت مردمی فراهم شده بود.

برنامه هیئت رزمندگان در مسجد مقدس جمکران با سخنرانی و اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و قرائت مناجات شعبانیه توسط حجت الاسلام مهدی نیلی پور و مداحی مداحان اهل بیت(علیهم السلام) مجید صابری، سیدرضا نریمانی و محمدیزدخواستی و اجرای گروه سرود برگزار شد.

تجلیل از خانواده شهید سرافراز محسن حججی و تنی چند از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.

انتهای پیام/ست