به گزارش مرکز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران، قاسم صبري در تبیین اجرای همايش نرجسانه ويژه بانوان اظهار كرد: به جهت اينكه در جشن هاي نيمه شعبان به صورت ویژه نامي از مادر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) يادي نميشد لذا اين همايش را جهت زنده نگه داشتن و نام و ياد مادر حضرت ولي عصر(علیه السلام)، نرجس خاتون برگزار خواهيم كرد.

وي زمان برگزاري اين همايش را روز دوشنبه 10 ارديبهشت ماه اعلام كرد و افزود: جامعه هدف اين همايش بانوان استان قم هستند كه در گروهاي مختلف فعاليت ميكنند و تعدادشان حدود بالغ بر دو هزار نفر است و به مناسبت ايام نيمه شعبان براي عرض تبريك محضر مادر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) در اين همايش حضور پيدا خواهند كرد.

سرپرست مدیریت آموزش و تبلیغ مسجد مقدس جمكران خاطر نشان كرد: همايش نرجسانه با همكاري و تعامل با مدير كل بانوان استانداری استان قم تدارك ديده شده است و در نظر داريم تا در اين برنامه جشن و مولودي و مسابقاتي به صورت جنگ برگزار كنيم.

صبري با اشاره به اینکه 11 ارديبهشت روز كارگر و همچنين 12 ارديبهشت روز معلم مصادف با نيمه شعبان است تصريح كرد: به همين منظور در نظر داريم تا از يك بانوي كارگر و يك معلم نمونه كه ملاك هاي امام زماني دارند تجليل و تقدير ويژه اي به عمل آوريم.

انتهای پیام/ست