به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، قاسم صبری در تبیین اجرای همایش نرجسانه ویژه بانوان اظهار کرد: به جهت اینکه در جشن های نیمه شعبان به صورت ویژه نامی از مادر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) یادی نمیشد لذا این همایش را جهت زنده نگه داشتن و نام و یاد مادر حضرت ولی عصر(علیه السلام)، نرجس خاتون برگزار خواهیم کرد.

وی زمان برگزاری این همایش را روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه اعلام کرد و افزود: جامعه هدف این همایش بانوان استان قم هستند که در گروهای مختلف فعالیت میکنند و تعدادشان حدود بالغ بر دو هزار نفر است و به مناسبت ایام نیمه شعبان برای عرض تبریک محضر مادر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) در این همایش حضور پیدا خواهند کرد.

سرپرست مدیریت آموزش و تبلیغ مسجد مقدس جمکران خاطر نشان کرد: همایش نرجسانه با همکاری و تعامل با مدیر کل بانوان استانداری استان قم تدارک دیده شده است و در نظر داریم تا در این برنامه جشن و مولودی و مسابقاتی به صورت جنگ برگزار کنیم.

صبری با اشاره به اینکه ۱۱ اردیبهشت روز کارگر و همچنین ۱۲ اردیبهشت روز معلم مصادف با نیمه شعبان است تصریح کرد: به همین منظور در نظر داریم تا از یک بانوی کارگر و یک معلم نمونه که ملاک های امام زمانی دارند تجلیل و تقدیر ویژه ای به عمل آوریم.

انتهای پیام/ست