به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، اسماعیل نجار عصر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم در سالن جلسات مسجد مقدس جمکران با اشاره به وضعیت برگزاری جشن نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: هر سال این جشن بهتر از سال گذشته در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود و مردم بیشتری به این مسجد در ایام نیمه شعبان می‌آیند.

وی ادامه داد: حرکت مردم به سمت مسجد مقدس جمکران به مراسم پیاده روی اربعین شباهت دارد و باید از تجربه‌های اربعین و مراسم بزرگداشت سالگرد امام خمینی(ره) در برنامه‌های ایام نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران استفاده کرد.

رئیس سازمان مدیریت بحران با بیان اینکه باید پارکینگ‌های دائمی این مسجد در مکانی دورتر از این مسجد ایجاد شود افزود: امکان درگیر کردن استان‌های معین در خدمت رسانی به زائرین مسجد مقدس جمکران طی سال‌های آتی وجود دارد.

نجار با اشاره به لزوم افزایش سرویس‌های بهداشتی در پارکینگ‌های مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: تمهیداتی برای انتقال سرویس‌های بهداشتی سیار به این پارکینگ‌ها در سال آینده در نظر گرفته می‌شود، همچنین حفظ امنیت پارکینگ‌های مسجد مقدس جمکران اهمیت زیادی دارد.

وی خاطرنشان کرد: درخواست تامین اعتبار برای ایجاد سه سوله مدیریت بحران را به سازمان برنامه و بودجه را دادم و برای تخصیص این اعتبار، پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهم.

انتهای پیام/ست