به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام یاسین حسین‌آبادی بااشاره به مراسم مسجد مقدس جمکران در دهه کرامت اظهار کرد: جشنی به مناسبت میلاد حضرت معصومه(سلام الله علیها) در شب یکشنبه با همکاری هیئت رزمندگان اسلام در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه سخنران این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی است، افزود: مولودی‌خوان مراسم حاج حسن شالبافان بوده و در صبح میلاد نیز جمعی از بانوان برای شرکت در مراسم حرم مطهر از مسجد مقدس جمکران پیاده‌روی می‌کنند.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران خطبه‌خوانی خادمان این مکان مقدس در حرم مطهر حضرت معصومه(سلام الله علیها) را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: روز دوشنبه خادمان مسجد جمکران  مراسمی رابه یمن میلاد حضرت معصومه(سلام الله علیها  در حرم‌مطهر برگزار می‌کنند.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران بابیان اینکه این مکان مقدس در سه‌شنبه هفته آتی میزبان کاروان «زیرسایه خورشید» است، گفت: خادمان حرم حضرت ثامن‌الحجج علی‌بن موسی‌الرضا(علیه السلام) هرساله در دهه کرامت به همراه با پرچم متبرک حرم به مسجد مقدس جمکران مشرف می شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دعای توسل، کمیل و سایر مراسم هفتگی در این دهه با رویکرد دهه کرامت و توجه به این بزرگواران و حضرات شاه‌چراغ و امام‌زاده صالح برگزار می‌شود.

انتهای پیام/خ