به گزارش مرکز‌ خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، قاسم صبری با اشاره به ویژه‌برنامه‌های میلاد مبارک امام رضا(علیه السلام) در مسجد مقدس جمکران، اظهار کرد: برنامه‌های متعددی در دهه کرامت در مسجد مقدس جمکران برگزار شده‌است.

وی بابیان اینکه به این مناسبت ویژه برنامه امام مهربانی‌ها امشب در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود، افزود: این برنامه ویژه نوجوانان بوده و در سالن جوانه‌های انتظار شبستان کاظمین‌ برگزار می‌شود.

صبری تبیین امامت، ولایت، عطوفت و انتظار برای نوجوانان را ازجمله اهداف این برنامه برشمرد و عنوان کرد: کارشناسان به تبیین این موارد در خلال جنگ و برنامه‌های شاد و مفرح نظیر مسابقه می‌پردازند‌.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه مهربان موعود در روز چهارشنبه برای زائران غیر ایرانی اروپایی و آمریکای لاتین برگزار می‌شود، تصریح کرد: این مراسم ساعت ۱۹ در سالن همایش‌های عصر آفتاب برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و تبلیغ مسجد مقدس جمکران با اشاره به همکاری جامعه‌المصطفی در برگزاری این مراسم، ابراز کرد: سخنران ویژه این مراسم غیرایرانی است‌ و هدف از برگزاری آن تقویت بعد بین‌المللی مسجد مقدس جمکران است.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان مسجد مقدس جمکران با برگزاری چنین مراسماتی در تلاش‌اند تا تبیین پیوند ولایت میان آقا امام رضا(علیه السلام) و حضرت صاحب‌الزمان(عجل الله تعالی فرجه) عمیق‌تر صورت گیرد.

انتهای پیام/خ