به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ابراهیم صدوقی با اشاره به اینکه مسجد مقدس جمکران به تعبیر مقام معظم رهبری پایگاهی عظیم برای تشیع است، اظهار کرد: این مکان مقدس تجلی حضور خیل عاشقانی است که استغاثه خویش را به درگاه منجی عالم بشریت آورده و ظهورش را درمان آلام بشر می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) در واقعه صدور فرمان بنای مسجد مقدس جمکران فرمودند که به مردم بگویید به این مکان رغبت کنند و آن را عزیز دارند، ابراز کرد: از این رو معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران طرحی را با عنوان منادیان مهدوی به منظور لبیک به امر مبارک حضرت در ترغیب مردم به این مکان مقدس آماده کرده است.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران ادامه داد: وظیفه این خادمان نشر فرهنگ انتظار و مهدویت و ایجاد فضای روحانی و منتظرانه در جامعه است که با حمل پرچم گنبد مسجد مقدس جمکران و حضور در مراسم مختلف در شهرهای ایران اسلامی این مهم به اجرا می‌رسد.

صدوقی با بیان اینکه منادیان مهدوی مسجد مقدس جمکران در ایام سوگواری امام حسین (علیه السلام) به شهر زنجان رفته و در مراسم و آیین‌های سوگواری این شهر شرکت کردند، اظهار کرد: ۳۰ نفر از خادمان مسجد مقدس جمکران روز هشتم محرم در حسینیه اعظم زنجان حاضر شده و در این مراسم باشکوه حکم خادمی افتخاری این مکان مقدس را به حاج ولی الله کلامی و پرچم فیروزه‌ای مسجد را به حسینیه اعظم زنجان اهدا کردند.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران ادامه داد: همچنین خادمان این مکان مقدس به دیدار دو خانواده شهید زنجانی رفته و یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند.

صدوقی با اشاره به اینکه حضور در مراسم حسینیه ثارالله زنجان از دیگر برنامه‌های منادیان مهدوی در این شهر بود، خاطرنشان کرد: استقبال گرم عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) از خادمان مسجد مقدس جمکران بسیار قابل توجه بود و امیدواریم بتوانیم با حضور این خادمان در تمام شهرهای ایران اسلامی نام امام زمان (علیه السلام) را بیش از پیش در جامعه طنین انداز کنیم.

انتهای پیام/ح