به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در روزهای پایانی هفته جاری همچون هفته های گذشته با برنامه های متنوع میزبان زائران و دلدادگان امام مهدی(عجل الله تعالی فرجه) می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های این هفته از امشب، سه شنبه، ۱۰ مهرماه با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۹ آغاز شده و در ادامه با سخنرانی حجت‌الاسلام ظهیری از ساعت ۲۰:۱۵ پذیرای محبان امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) می شود و قرائت دعای پرفیض توسل از ساعت ۲۱ با نوای محمد جواد احمدی پایان بخش برنامه های امشب است.

همچنین، میعادگاه منتظران پنج‌شنبه، ۱۲ مهرماه از ساعت ۱۹ و با جلسه آموزش عمومی قرآن برنامه های خود را آغاز کرده و در ادامه از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام مهدی طائب و سپس قرائت دعای کمیل با نوای حاج مهدی رسولی از ساعت ۲۱ پذیرای دلدادگان حضرت بقیه الله الاعظم می شود.

علاوه بر این، برنامه های روز جمعه مسجد مقدس جمکران از ساعت ۵:۱۵ با قرائت دعای عهد آغاز شده و سپس با سخنرانی حجت‌الاسلام واضحی در ساعت ۵:۳۰ ادامه می یابد.

قرائت دعای پرفیض ندبه توسط حاج عباس حیدرزاده از ساعت شش صبح و قرائت زیارت شریف آل یس در ساعت ۱۷ از دیگر برنامه های میعادگاه منتظران در روز جمعه، ۱۳ مهرماه است.

انتهای پیام/ح