به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در روزهای پایانی هفته جاری همچون هفته های گذشته با برنامه های متنوع میزبان زائران و دلدادگان امام مهدی(عجل الله تعالی فرجه) می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های این هفته از امشب، سه شنبه، ۱۷ مهرماه با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۹ آغاز شده و در ادامه با سخنرانی حجت‌الاسلام موسویان از ساعت ۲۰:۱۵ پذیرای محبان امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) می شود.

قرائت دعای پرفیض توسل از ساعت ۲۱ با نوای «سید محسن بنی فاطمی» پایان بخش برنامه های امشب جمکران است.

همچنین، میعادگاه منتظران پنج‌شنبه، ۱۹ مهرماه از ساعت ۱۹ و با جلسه آموزش عمومی قرآن برنامه های خود را آغاز کرده و در ادامه از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام صدوقی و سپس قرائت دعای کمیل با نوای حاج حسین فروغی از ساعت ۲۱ پذیرای دلدادگان حضرت حجت ابن الحسن عجل الله تعالی فرجه می شود.

علاوه بر این، برنامه های روز جمعه، ۲۰ مهرماه مسجد مقدس جمکران از ساعت ۵:۱۵ با قرائت دعای عهد آغاز شده و سپس با سخنرانی حجت‌الاسلام موسوی مطلق در ساعت ۵:۳۰ ادامه می یابد.

قرائت دعای پرفیض ندبه توسط حاج محمد ایرانی از ساعت شش صبح و قرائت زیارت شریف آل یس در ساعت ۱۷ از دیگر برنامه های میعادگاه منتظران در روز جمعه، ۲۰ مهرماه است.

انتهای پیام/ح