به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ابراهیم معتمدی در بازدید از موکب مسجد مقدس جمکران درمسیر نجف به کربلای معلی اظهار کرد: هر سال در مسیر پیاده روی از موکب مسجد مقدس جمکران که در حال خدمت گذاری به زائران حسینی  است، بازدید کرده و افتخار همنشینی با خدام این موکب را دارم.

وی با ابراز خرسندی از ارتقاء خدمات ارائه شده در موکب مسجد مقدس جمکران افزود: در کنار خدماتی که موکب مسجد مقدس جمکران به زائران ارائه میدهد شهرداری قم نیز وظیفه نظافت ۱۰۰ عمود مسیر نجف تا کربلا را بر عهده داشته و تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز را به همراه آورده است.

قائم مقام شهردار قم با تاکید بر اهمیت پرداختن به موضوع آموزش شهروندی در حوزه بهداشت تصریح کرد: رویکرد شهرداری قم در کنار نظافت و ارائه خدماتی که از عهده مردم عادی بر نمیاید به مسئله آموزش نیز می پردازد و با نصب پلاکاردهایی در مسیر نکات آموزشی را به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی آموزش می دهد.

وی با یادآوری تاکید مقام معظم رهبری در حفظ جایگاه مردم ایران به عنوان مهمان تاکید کرد: سرمشق فعالیت ستاد شهرداری در عراق حفظ جایگاه میزبانی مردم عراق در مهمان نوازی از مردم بوده و شهرداری تنها خدماتی را ارائه میدهد که مردم عادی نتوانند انجام دهند.

انتهای پیام/رو