به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در روزهای پایانی هفته جاری و همزمان با ایام رحلت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) و شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) با برنامه های متنوع میزبان عزاداران ایام پایانی ماه صفر می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های این هفته از سه شنبه، ۱۵ آبان با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۹ آغاز شده و در ادامه با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین «سید رضا طباطبایی» از ساعت ۲۰:۱۵ پذیرای محبان امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) می شود.

قرائت دعای پرفیض توسل از ساعت ۲۱ با نوای «سید رضا نریمانی» پایان بخش برنامه های مسجد مقدس جمکران است.

این گزارش می افزاید: مسجد مقدس جمکران پنج‌شنبه، ۱۷ آبان از ساعت ۱۹ و با جلسه آموزش عمومی قرآن برنامه های خود را آغاز کرده و در ادامه از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین «سید مهدی محمدی» و سپس قرائت دعای کمیل توسط این استاد حوزه از ساعت ۲۱ پذیرای دلدادگان حضرت حجت ابن الحسن عجل الله تعالی فرجه می شود.

علاوه بر این، برنامه های روز جمعه، ۱۸ آبانِ مسجد مقدس جمکران از ساعت ۵:۱۵ با قرائت دعای عهد آغاز شده و سپس با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین  صفاری در ساعت ۵:۳۰ ادامه می یابد.

قرائت دعای پرفیض ندبه توسط «حاج مصطفی سماواتی» از ساعت شش صبح و قرائت زیارت شریف آل یس در ساعت ۱۷ از دیگر برنامه های میعادگاه منتظران در روز جمعه، ۱۸ آبان است.

انتهای پیام/