به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار با تولیت مسجد مقدس جمکران و مدیران ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی کشور که به مناسبت فرا رسیدن نهم ربیع‌الاول آغاز امامت حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه) انجام شد، گفت: باید مقاصد امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) را شناخت و همه فعالیت ها و اقدامات را در راستای آن تنظیم کرد.

ایشان با اشاره به گرفتاری‌های امروز مسلمانان، افزودند: اگر مسلمین در جهت مقاصد امام(عجل الله تعالی فرجه) حرکت کنند این مشکلات از پیش رویشان برداشته می‌شود.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع خدمت در مسجد مقدس جمکران را افتخاری بزرگ توصیف کرد تصریح کردند: افزایش روز به روز زائران این مسجد از معجزات الهی است.

آیت الله العظمی صافی گلپایگانی همچنین بر پرهیز از هر نوع فعالیت عوامانه که با قداست امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) منافات دارد تاکید کرد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران با تشریح برنامه‌های سالروز آغاز امامت حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه)، گفت: مراسم نهم ربیع الاول با عنوان «بیعت با امام زمان» امسال در ۹۰ شهر برگزار می شود.

انتهای پیام/ح