به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی درباره درباره برنامه های مسجد مقدس جمکران ویژه هفدهم ربیع الاول، اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت پیامبر ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله) و امام صادق(علیه السلام) میعادگاه منتظران با برنامه های جشن و شادباش از زائران میزبانی می کند.

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: این برنامه ها که با محور وحدت بین اهل سنت و شیعیان اجرا می شود با برگزاری مراسم جشن و شادی همراه است که در این راستا شنبه شب، سوم آذرماه مراسم جشن و مدیحه سرایی همراه با سخنرانی، ویژه برادران در  مسجد امام علی(علیه السلام) و برای خواهران در مسجد فاطمه زهرا(سلام الله علیها) برگزار می شود.

وی اضافه کرد: همزمان به هفدهم ربیع الاول (یکشنبه، چهارم آذرماه) بعد از نماز ظهور و عصر ویژه برنامه ولادت پیامبر(صلی الله علیه و آله) و امام صادق(علیه السلام) همراه با مراسم سخنرانی و مولودی خوانی در مسجد امام علی(علیه السلام) برگزار می شود.

حسین آبادی خاطرنشان کرد: مطابق معمول مناسبت ها، چایخانه مسجد مقدس جمکران در هفدهم ربیع الاول برای پذیرایی از زائران فعال است.

انتهای پیام/