به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام اسدی در جلسه شورای معین ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی گزارشی از برنامه های نهم ربیع الاول امسال این ستاد ارائه و در پایان این برنامه ها را بهتر از سال های قبل ارزیابی کرد.

 

وی تصریح کرد: ما برنامه هایی به مناسبت سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف داشتیم که دیدار با مراجع عظام تقلید آیات صافی گلپایگانی، نوری همدانی و علوی گرگانی از این برنامه ها بود  که در این دیدارها رهنمودهای ارزنده ای بیان شد که می تواند مورد بهره برداری ما برای رشد کمی و کیفی فعالیت ها قرار گیرد.

 

اسدی اضافه کرد: همچنین، با آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه دیدار داشتیم که بر محوریت ستاد هماهنگی تاکید کرد و تهیه محتواهای استاندارد و قابل دفاع را از مهمترین وظایف ستاد دانست.

قائم مقام دبیر ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی ابراز کرد: برگزاری اجتماعات مهدوی در روز نهم ربیع در ۸۰ شهر مختلف کشور، برگزاری همایش دو هزار نفری «عهد جانان» ویژه طلاب و همایش پنج هزار نفری «عصر آفتاب» ویژه دانشجویان و صبحگاه مشترک در مسجد مقدس جمکران، و اعزام مبلغ به شهرهای مختلف، اطعام ایتام، اعزام خادمان مسجد مقدس جمکران به شهرهای مختلف، اعزام مبلغ به برخی از دانشگاهها و مدارس در شهرهای مختلف از دیگر برنامه های نهم ربیع الاول امسال بود که با استقبال عاشقان و منتظران امام زمان(علیه السلام) قرار گرفت.

قائم مقام ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی در ادامه بیان کرد: البته این برنامه ها حاصل کار گروهی بوده و ستاد نقش هماهنگی را بر عهده داشته است و عمده زحمات را اعضای ستاد متحمل شده اند.

انتهای پیام/