به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در روزهای پایانی هفته جاری همچون گذشته با تدارک ویژه برنامه های متنوع پذیرای منتظران و محبان حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه) می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های این هفته از سه شنبه، ۱۳ آذرماه با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۹ آغاز شده و در ادامه با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین «ناصر رفیعی»  از ساعت ۲۰:۱۵ پذیرای محبان امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) می شود.

قرائت دعای پرفیض توسل از ساعت ۲۱ با نوای «حاج مهدی سلحشور» پایان بخش برنامه های سه شنبه شب مسجد مقدس جمکران است.

همچنین، میعادگاه منتظران پنج‌شنبه، ۱۵ آذرماه از ساعت ۱۹ و با جلسه آموزش عمومی قرآن برنامه های خود را آغاز کرده و در ادامه از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی و سپس قرائت دعای کمیل توسط حجت الاسلام والمسلمین «واضحی»  از ساعت ۲۱ پذیرای دلدادگان حضرت حجت ابن الحسن عجل الله تعالی فرجه می شود.

علاوه بر این، برنامه های روز جمعه، ۱۶ آذرماه مسجد مقدس جمکران از ساعت ۵:۳۰ با قرائت دعای عهد آغاز شده و سپس با سخنرانی والمسلمین «حجت‌الاسلام الیاسی» در ساعت ۵:۴۵ ادامه می یابد.

قرائت دعای پرفیض ندبه با نوای «حاج رضا عاصی» از ساعت ۶:۳۰ صبح و قرائت زیارت شریف آل یس در ساعت ۱۶:۴۰ از دیگر برنامه های میعادگاه منتظران در روز جمعه، ۱۶ آذرماه است.

انتهای پیام/ح