مسجد مقدس جمکران همچون هفته های گذشته این هفته نیز در روزهای منتهی به جمعه، روز منتسب به حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف میزبان منتظران و مهدی باوران می شود.

بنابر این گزارش، برنامه های میعادگاه منتظران از سه شنبه، ۲۷ آذرماه با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۹ آغاز شده و در ادامه با سخنرانی حجت‌الاسلام « حائری زاده» در ساعت ۲۰:۱۵ پذیرای محبان امام عصر عجل الله تعالی فرجه و الشریف می شود.

قرائت دعای پرفیض توسل از ساعت ۲۱ با نوای «حاج مهدی رسولی» پایان بخش برنامه های سه شنبه شب مسجد مقدس جمکران است.

همچنین، میعادگاه منتظران پنج‌شنبه، ۲۹ آذرماه از ساعت ۱۹ و با جلسه آموزش عمومی قرآن برنامه های خود را آغاز کرده و در ادامه از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت الاسلام «سیدحسین آقامیری» و از ساعت ۲۱ با قرائت دعای پرفیض کمیل با نوای حجت الاسلام «سیدحسین آقامیری» پذیرای دلدادگان حضرت حجت ابن الحسن عجل الله تعالی فرجه می شود.

علاوه بر این، میعادگاه منتظران روز جمعه، ۳۰ آذرماه نیز از ساعت ۵:۳۰ با قرائت دعای عهد میزبانی خود از منتظران را آغاز کرده و سپس با سخنرانی حجت‌الاسلام «جوشقانیان» در ساعت ۵:۴۵ برنامه های خود را ادامه می دهد.

قرائت دعای پرفیض ندبه با نوای «حاج علی مالکی نژاد» از ساعت ۶:۳۰ صبح و قرائت زیارت شریف آل یس در ساعت ۱۶:۴۰ از دیگر برنامه های میعادگاه منتظران در روز جمعه، ۳۰ آذرماه است.