به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، «محمدرضا مخبر دزفولی» در تشریح نقش مسئولان و سیاسیون در زمینه سازی برای ظهور و حرکت به سمت دولت موعود، اظهار کرد: هر کار و تلاشی که مسئولان در راستای سعادت بشریت داشته باشند و هر قدمی که برای فلاح و رستگاری انسان ها در ابعاد مادی و معنوی بردارند، زمینه ظهور حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه) را بهتر فراهم می کند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: انقلاب اسلامی در راستا زمینه سازی ظهور اقدامات بسیاری کرده است اما باید تلاش هایمان را بیشتر کنیم.

مخبردزفولی تصریح کرد: زمینه سازی ظهور نیازمند همدلی و هم افزایی است که امیدواریم با نهضت جهادی و انقلابی که باورمندان و علاقه مندان به ظهور در اقصی نقاط کشور در جهان اسلام و در سراسر کره زمین انجام می دهند، ان شاء الله شاهد ظهور حضرت(عجل الله تعالی فرجه) به زودی زود باشیم. .

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به این سوال که رویکرد و برنامه ریزی های این شورا به عنوان یک نهاد تصمیم گیر قدرتمند فرهنگی به موضوع آموزه های مهدویت چگونه است؟ ابراز کرد: بدون توجه به منجی موعود (عجل الله تعالی فرجه) و مسائل مرتبط با ظهور حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه) برنامه ریزی ها ناقص و ابتر است بنابر این، هر برنامه ریزی که در کشور صورت می گیرد باید در راستای زمینه سازی ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) باشد .

وی تاکید کرد: معتقدان به این نگاه فکری در دنیا و در کشور ایران که کشوری شیعه است، از دولت گرفته تا نظام های برنامه ریزی، سیاست گذاری و همچنین در شورای عالی انقلاب فرهنگی باید برنامه ریزی ها و نقشه های خود را مبتنی بر آموزه های مهدویت و نگاه آخرالزمانی طراحی کنند.

مخبر دزفولی در پایان خاطرنشان کرد: تمرکز مسئولان در برنامه ریزی ها باید با این رویکرد باشد زیرا مهمترین وظیفه مسئولان و مردم کشور ما تحقق خواسته ها و مطالباتی است که زمینه ساز ظهور می شود لذا برنامه ریزی های کشور باید دقیق تر باشد و با همین نگاه به سمت آینده حرکت کنیم.

انتهای پیام/شبستان