به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، این مکان مقدس در روزهای پایانی هفته جاری همچون گذشته با برنامه های متنوع میزبان منتظران و مهدی باوران می شود.

 

بنابر این گزارش، برنامه های میعادگاه منتظران از امروز (سه شنبه، ۱۱ دی ماه) با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۸:۴۵ آغاز شده و در ادامه با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین«مهدوی نیا» در ساعت ۲۰:۱۵ پذیرای محبان امام عصر عجل الله تعالی فرجه و الشریف می شود.

قرائت دعای پرفیض توسل از ساعت ۲۱ با نوای «حاج علی مالکی نژاد» پایان بخش برنامه های امشب مسجد مقدس جمکران است.

 

همچنین، میعادگاه منتظران پنج‌شنبه، ۱۳ دی ماه از ساعت ۱۹ با جلسه آموزش عمومی قرآن به استقبال زائران شب جمعه رفته و در ادامه از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین«قدرتی» و از ساعت ۲۱ با قرائت دعای پرفیض کمیل با نوای «حاج جواد برزگر» پذیرای دلدادگان حضرت حجت ابن الحسن عجل الله تعالی فرجه می شود.

 

علاوه بر این، میعادگاه منتظران روز جمعه، ۱۴ دی ماه نیز از ساعت ۵:۳۰ با قرائت دعای عهد میزبانی خود از منتظران را آغاز کرده و سپس با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین«موسویان» در ساعت ۵:۴۵ برنامه های خود را ادامه می دهد.

قرائت دعای پرفیض ندبه با نوای «حاج علی مهدوی نژاد» از ساعت ۶:۳۰ صبح و قرائت زیارت شریف آل یس در ساعت ۱۶:۴۰ از آخرین برنامه های تدارک شده میعادگاه منتظران برای این هفته منتظران است.